Jdi na obsah Jdi na menu
 


O PEČEŤ MĚSTA KRUPKY 2011

plakat-pecet-nn.jpg

Tabulka ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: Ocenění nezávislé na kategorii
Hlavní cena Vyznání [A] Petr Baran
Cena diváka Vincent [A] Vladimír Baran
Soutěžní kategorie: Hraný film
1.cena Vincent [A] Vladimír Baran
2.cena Bludička lásky [A] Alena Krejčová
3.cena Standardní situace Martin Bohadlo
Soutěžní kategorie: Dokumentární film
1.cena Kde dřevo voní láskou Eduard Mocek
2.cena Zvonice vstala z popela Jiří Mohaupt
3.cena Dobrý člověk [A] Jan Vačlena
Soutěžní kategorie: Ostatní žánrové kategorie
1.cena Mamon [A] Martin Lyčka
2.cena Zánik domu uvaděčova [A] Bohumil Kheil
3.cena Chalupníček a Vánoce [A] Jakub Kadera

Porota
Předseda poroty Ing. Emil Pražan
Člen poroty PhDr. Jiří Minařík
Člen poroty Cyril Podolský

 

 

foto Název O pečeť města Krupka
Rok konání 2011
Ročník 8.
Termín konání 27.05.2011 - 28.05.2011
Uzávěrka 30.04.2011
Kategorie Soutěžní přehlídka
Místo konání Kino Krupka
Okres Teplice
Stát Česká republika
Web http://www.krupka-mesto.cz

Propozice   Program   Přihlášené filmy   Soutěžní bloky   Výsledky

 
Program

Pátek 27. 5. 2011

17:00 - 17:10  Slavnostní zahájení
17:10 - 18:20  1. blok soutěžní projekce
18:20 - 18:30  Přestávka
18:30 - 19:30  Výstava kinotechniky s komentářem, Videostop

Sobota 28. 5. 2011

09:00 - 10:00  2. blok soutěžní projekce
10:00 - 10:10  Přestávka
10:10 - 11:00  3. blok soutěžní projekce
11:00 - 11:10  Přestávka
11:10 - 12:00  4. blok soutěžní projekce
12:00 - 14:00  Přestávka
14:00 - 15:00  5. blok soutěžní projekce
15:00 - 15:10  Přestávka
15:10 - 16:00  6. blok soutěžní projekce
16:00 - 16:10  Přestávka
16:10 - 17:00  7. blok soutěžní projekce
17:00 - 17:10  Přestávka
17:10 - 18:30  8. blok soutěžní projekce
18:30 - 19:30  Odborný seminář – Ing. Emil Pražan, PhDr. Jiří Minařík, Cyril Podolský
20:00 - 22:00  Slavnostní vyhodnocení soutěže

 


Přijaté filmy

 
Název filmu Autor Kategorie Délka
B*A*T*M*A*N [A] Petr Cejpek, Jan Veselý Animovaný 00:00:59
Chalupníček a Vánoce [A] Jakub Kadera Animovaný 00:08:35
Mamon [A] Martin Lyčka Animovaný 00:10:00
Mumie - šokující odhalení [A] Jakub Kadera Animovaný 00:01:05
Causa: Patton Karel Pokorný Dokument 00:13:25
Den na železnici Miloš Štěpán Dokument 00:09:00
Dobrý člověk [A] Jan Vačlena Dokument 00:18:10
Eva [A] Mgr. Alena Krejčová Dokument 00:14:38
Hrad Litice Miloslav Jehlička Dokument 00:08:10
Jako Charón [A] Ivo de la Renotiére Dokument 00:12:00
Každá třetí Tereza Hronová Dokument 00:15:30
Kde dřevo voní láskou PhDr. Eduard Mocek Dokument 00:16:10
Krupka a filmoví amatéři Vlastimil Buchtele Dokument 00:10:30
Město Krupka a Krušnohoří Jiří Eichler Dokument 00:15:00
Mostní estakáda Milan Machát Dokument 00:20:00
Po stopách vandalů Vladimír Rula Dokument 00:06:00
Strom Slovácka Ing. Ladislav Ženožička Dokument 00:16:50
Veselé léto: Lipnice nad Sázavou [A] Jan Veselý, Petr Cejpek Dokument 00:03:00
Vyznání [A] Petr Baran Dokument 00:11:00
Zánik domu uvaděčova [A] Bohumil Kheil Experiment 00:06:08
FORBES [A] Jan Veselý Hraný 00:02:46
Pan Adámek Mária de la Renotiérová Hraný 00:05:00
Poslední večer s Annou [A] Mgr. Libor Bárta Hraný 00:19:46
Propast [A] Ing. Pavel Kopp, Ing. David Březina Hraný 00:18:55
Prsty kůru škrábej Dušan Krejdl Hraný 00:12:00
Rozhovor [A] Milan Kříž Hraný 00:08:06
Slepice nebo.... [A] Jaroslav Horák Hraný 00:03:30
Standardní situace Martin Bohadlo Hraný 00:07:00
Voní hezky Ivo Procházka Hraný 00:03:28
Bludička lásky [A] Mgr. Alena Krejčová Hraný dokument 00:14:00
Vincent [A] Vladimír Baran PhD Hraný dokument 00:14:00
Fingerboard David Štěpán Nezjištěno 00:03:00
Pracháč Josef Drahoš Beránek Nezjištěno 00:12:29
Vivat Frog Petr Stolař Nezjištěno 00:03:00
Zvonice vstala z popela Jiří Mohaupt Reportáž 00:16:15
 Foto z akce :
http://www.filmdat.cz/fotky.php?detail=211

  TV reportáž :

http://www.regiatv.cz/index.php?nav=tv_reportaze&play=1307603851&oblast=3

Další fotogalerie na:

http://www.filmtech2.estranky.cz/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář